Hakkımızda

Hakkımızda

Göksim İplik Tekstil Ticaret ve Sanayi LTD ŞTİ, 2003 yılında kurulan ve iplik sektöründe kalite ve inovasyonu bir araya getiren öncü bir şirkettir. 9000 metrekarelik modern tesislerimiz ve aylık 220 ton üretim kapasitemizle gurur duyuyoruz. ABD, Almanya, Avusturya, Fildişi Sahilleri, Hırvatistan, İtalya, İspanya, İran, Litvanya, Portekiz, Rusya, Şili, Ukrayna, Yunanistan ve diğer Avrupa ülkelerine ihracat yaparak global pazarda güçlü bir konuma sahibiz. Dokuma iplik üreticileri ve teknik tekstil olmayan dokuma kumaş üreticilerine odaklanıyor ve kaliteyi ve Ar-Ge çalışmalarını ön planda tutarak müşterilere ilham vermeyi hedefliyoruz.

Üretimimizde çevre ve insan sağlığını önemseyen hammaddeler kullanıyoruz. Keten, Kenevir, Pamuk, Polyester, Polyamid, Viskoz, Yanmaz Polyester ve Yün gibi çeşitli malzemeleri Oeko-Tex Standart 100 Class 2 Annex 4 Sertifikası ile doğruluyoruz. Bu sayede dokuma iplik ve el örgü iplik üretimimizde müşterilere güvenli ve kaliteli ürünler sunuyoruz. Sedex üyesi, yüksek üretim kapasitemiz ve Oeko-Tex sertifikamızla iplik sektöründeki yenilikçi yaklaşımımızla önemli bir oyuncuyuz. Dokuma iplik üreticileri, kumaş üreticileri ve teknik tekstil alanında faaliyet gösteren müşterilere değer katmayı sürdürüyoruz.

Göksim İplik Tekstil Ticaret ve Sanayi LTD ŞTİ olarak, sürdürülebilir büyümeyi ve müşteri memnuniyetini temel alarak sektördeki başarılarımıza yenilerini eklemeyi hedefliyoruz. Müşterilere ve iş ortaklarına değer katmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Olağanüstü ipliklerimizle yaratıcılığa ve zanaatkârlığa ilham vermek, dünya çapındaki üreticilerin ve meraklıların hayatlarını zenginleştirmek.

Misyonumuz

Kendimizi gelenek, yenilik ve sürdürülebilirliğin mükemmel bir karışımını içeren ve yaratıcılara sanatsal vizyonlarını hayata geçirmeleri için güç veren yüksek kaliteli iplikler üretmeye adadık.

Zanaatkârlık

Deneyimli zanaatkârlar ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, üstün kalite ve tutarlılık sağlamak için geleneksel teknikleri modern teknolojiyle birleştirerek her bir iplik telini titizlikle işliyor.